Golf R

Geride kalanlar için hoş bir teselli: Benzersiz bir manzara.

Tamamen yeniden tasarlanan LED gündüz sürüş farları ve LED farlar, size olağanüstü bir aydınlatma performansı sunmakla kalmıyor, siyah çerçeveli dinamik viraj farları ile birlikte Yeni Golf R'a benzersiz bir görünüm de kazandırıyor. Spor tampon tasarımı ve R serisine özgü parlak siyah radyatör ızgarası, otomobile agresif bir karakter ve dinamik bir hava katıyor. İlk kez Yeni Golf R'da kullanılan akıllı tasarım, tampondan gelen havayı hava perdeleri "Air Curtain" üzerinden, doğrudan ön tekerleklere aktararak daha iyi bir aerodinamik yapı sağlıyor. Opsiyonel olarak sunulan 19" hafif metal alaşımlı "Spielberg" jantlar ve "R" logosu ile süslenmiş siyah kaliperler ise Yeni Golf R'ın ruhunu görünür kılıyor.

Başkaları arkanızdan bakarken siz rahatınıza bakın.

Golf R‘ın gücünü birinci elden hissetmeye hazır mısınız? Çok fonksiyonlu deri spor direksiyon üzerinde yer alan, çift kavramalı DSG şanzımanı kontrol edebileceğiniz vites kumandaları sayesinde elinizi direksiyondan kaldırmadan vites değiştirme konforunu yaşayabilirsiniz. Otomobilde yer alan yüksek kaliteli spor koltuklar ve R serisine özgü "Piano Black" dekor ögeleri ise üst düzey bir otomobilden bekleyebileceğiniz tüm konforu ve şıklığı size sunuyor.

Ön koltukların sırt kısmına işlenmiş "R" logolu "Race" kumaş koltuk döşemeleri, "Alcantara" yan koltuk destekleri ve kristal grisi dikişler, iç mekânda harika bir atmosfer yaratıyor.

Teknolojinin hızına ancak Golf R yetişebilir.

Teknoloji her geçen gün daha da hızlı ilerliyor. Bu gerçeği Golf R'a baktığınız anda görmeniz mümkün. 5.500 – 6.500 devir bandında 310 PS güç ve 2.000 – 5.400 devir aralığında sabit olarak 400 Nm tork üreten Golf R; 4,6 saniyede 100 km/s hıza ulaşabilen gelmiş geçmiş en hızlı ve en güçlü Golf modeli.

Golf R Donanım

Golf R Teknik

Golf R Fiyatları