Golf

İhtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşmanın en şık yolu.

Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile sürüş esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler gözlerinizin önüne seriliyor. Standart gösterge panelinin yerini alan yüksek çözünürlüklü, 10,25" genişliğindeki renkli TFT LCD ekran, beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlıyor.

İster sürüş bilgilerinizi takip edin, ister bilgi ve eğlence sisteminizdeki bilgilere yer verin. Yolunuzdan şaşmamak için navigasyon bilgilerinden kopmak istemeyenlerden misiniz? Dilerseniz, dikkatinizi yoldan ayırmadan ama iletişimden de kopmadan yolculuğa devam etmek için telefon rehberinizi de gösterge panelinize yansıtabilirsiniz.

Göz alıcı tasarım, göz almayan LED farlar.

LED "Mid" Farlar yalnızca gece görüş mesafesini arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda sahip olduğu gündüz sürüş farlarıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

LED teknolojisinin sizler için sunduğu bir başka avantaj ise düşük elektrik tüketiminin yanı sıra uzun kullanım ömrü diyebiliriz.

LED "Mid" Farlar, gün ışığına benzer aydınlatma teknolojisiyle gözlerinizi yormadığı gibi isteğe bağlı olarak sunulan Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" özelliğiyle de karşıdan gelen sürücülerin rahatsız olmasını engelliyor.

Daha az tüketin, daha fazlasını keşfedin.

TSI motorlar, yüksek basınçlı direkt benzin enjeksiyonu teknolojisine sahiptir. Direkt enjeksiyon, yüksek basınçlı enjektörlerin de yardımıyla yakıtın daha iyi homojenize olması sağlıyor. Böylece daha iyi bir yanma ile birlikte daha yüksek bir verimlilik kazandırıyor. Sonuç; Performans ve yakıt ekonomisi...

Tek şarjlı TSI motorlarda, yüksek verimli ve düşük devirlerden itibaren etkinlik kazanabilen ve böylece minimum turbo boşluğuna sahip (turbo lag) bir egzoz turboşarjı kullanılıyor.

Golf Donanım

Golf Teknik

Golf Fiyatları

08 Ocak 2021 / 2020 Model Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları|Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3)
Model (*4) Donanım Fiyat (*1-2-3-8) Seçin
Golf 1.0 TSI 115 PS Manuel Midline Plus 207.100,00 TL
Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 224.800,00 TL
Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline 339.000,00 TL
Tavsiye Edilen Vergiler Hariç Opsiyonel Donanım Fiyatları|Euro 6 Fiyat Listesi (*3-5) Net Fiyat
Metalik Renk 2.190,00 TL
Panoramik Açılır Cam Tavan 8.690,00 TL

* 1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* 2- Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 08/01/2021'dir. Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

* 3- a) Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. b) Oryx beyazı renk seçeneği opsiyonel olup tavsiye edilen net fiyatı 6.980 TL'dir. Turmerik sarısı renk seçeneği opsiyonel olup tavsiye edilen net fiyatı 3.260 TL'dir. c) Bu maddede belirtilen (a) ve (b) seçeneklerinin geçerli olduğu durumlarda, yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 4- Menşei: Almanya

* 5- Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen, araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; A- resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, B- ÖTV oranları, aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, C- Yürürlükteki mevzuat uyarınca; a) ÖTV oranları aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, b) MTV tutarları aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, bu nedenlerle oluşabilecek fiyat farkı/farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

* 7- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

* 8- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.