Tiguan Allspace

Kısaca; Büyük keyif.

Tiguan Allspace'in, Tiguan'a göre 106 mm daha uzun aks mesafesi, ön ve arka koltuklarda ultra geniş bir kullanım alanını garanti ederken, aynı zamanda daha sağlam ve güçlü bir görünümü de beraberinde getiriyor.

Krom detaylarla zenginleştirilmiş şık ve geniş radyatör ızgarası, bu ızgaranın her iki kenarına entegre olan LED gündüz sürüş farları, krom tavan rayları ve trapez formundaki egzoz dekorları, Tiguan Allspace'in sahip olduğu dinamik görünümü daha da pekiştiriyor. Offroad seçenekleri, kullandığı yenilikçi teknolojiler ve modern sürüş destek sistemiyle Tiguan Allspace, sizi hayal ettiğiniz her yere götürmeye hazır.

Her şey mümkün.

Ergonomik kurallar dikkate alınarak yaratılan kokpit sayesinde tüm önemli kontroller, kolayca erişebileceğiniz yerde sizi bekliyor. İç mekanın merkezinde, sürücüye doğru eğimli olarak konumlandırılmış ve renkli ve dokunmatik geniş ekranlı bilgi ve eğlence sistemine ev sahipliği yapan orta konsol yer alıyor.

İster uzun bir tatile çıkın ister kalabalık bir yolculuğa; Tiguan Allspace'te herkese ve her şeye yer var. Opsiyonel olarak sunulan üçüncü oturma sırasını* o anki ihtiyacınız neyse ona göre kullanabilirsiniz.

Göz almayan, göz alıcı teknolojiler...

Tiguan Allspace, gündüz olduğu kadar geceleri de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan dinamik viraj aydınlatma özelliğine sahip LED "Mid" farlar yolu en iyi şekilde aydınlatıyor, uzun gece yolculuklarında bile gözlerinizi yormadan mükemmel bir görüş sağlıyor. Yüke ve hıza duyarlı olarak otomatik olarak ayarlanan aydınlatma alanı sayesinde de sürücünün görüşü, her koşulda en yüksek seviyede korunuyor. Bu farların öne çıkan bir diğer özelliğiyse düşük elektrik tüketimleri ve neredeyse aracın kendisi kadar uzun kullanım ömürleri.

Tiguan Allspace Donanım

Tiguan Allspace Teknik

Tiguan Allspace Fiyatları

08 Ocak 2021 / 2020 Model Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları|Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3)
Model (*4) Donanım Fiyat (*1-2-3-8) Seçin
Tiguan Allspace 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 478.700,00 TL
Tiguan Allspace 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline 530.400,00 TL
Tavsiye Edilen Vergiler Hariç Opsiyonel Donanım Fiyatları|Euro 6 Fiyat Listesi (*3-5) Net Fiyat
Metalik Renk 3.580,00 TL
Panoramik Açılır Cam Tavan 10.450,00 TL

* 1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* 2- Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 08/01/2021'dir. Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

* 3- a) Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. b) Ateş turuncusu renk seçeneği opsiyonel olup tavsiye edilen net fiyatı 4.860 TL'dir. c) Bu maddede belirtilen (a) ve (b) seçeneklerinin geçerli olduğu durumlarda, yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 4- Menşei: Meksika

* 5- Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen, araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; A- resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, B- ÖTV oranları, aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, C- Yürürlükteki mevzuat uyarınca; a) ÖTV oranları aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, b) MTV tutarları aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, bu nedenlerle oluşabilecek fiyat farkı/farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

* 7- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

* 8- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.